Co říká znamení zvěrokruhu vaší kočky o jejich osobnosti?

Pokud jste fanouškem znamení zvěrokruhu, pak možná čtení znamení vaší kočky vrhne trochu světla na některé z chování, které denně vykazují. A pamatujte, je to jen pro zábavu!

1. Beran (21. března – 20. dubna)

Odvážný et dobrodruzi jsou dva pojmy, které nejlépe definují kočky narozené ve znamení Berana. Nade vše milují prozkoumat jejich prostředí ale i nová místa, dokonce i zakázaná místa. Opravdu není neobvyklé, že jich pár vyrobí bláznovstvíjako je otevření kuchyňské skříňky nebo zničení pantoflí…

Velmi chytrý a zvláště hráčůjsou z nich úžasní malí životní společníci, i když jsou někdy rádi až moc v centru pozornosti.

2. Býk (21. dubna – 20. května)

Kočky narozené ve znamení Býka jsou obecně velcí gurmáni. Ale to neznamená, že přijímají cokoli jíst! Naopak, mají rádi nejlepší jídla a neváhejte a dejte vědět. V tomto smyslu je zvláště důležité zajistit, aby tyto kočky měly dostatek pohybu. Jinak je to zaručená nadváha…

Velmi tvrdohlavý, dokonce i tvrdohlavý, je těžké nepoddat se jejich rozmarům. Ale tyto jsou také nejvěrnější kočky kdo jsou.

3. Blíženci (21. května – 20. června)

Vybaven a výjimečné kouzlo a zvláště hovornýkočky narozené ve znamení Blíženců jsou také velmi dynamický.

The dualita která charakterizuje jejich osobnost, je mírně bipolárnícož může být obtížné zvládnout… Ve skutečnosti mohou prožívat chvíle intenzivní radosti a v další minutě být zasmušilí a nevrlí.

4. Rak (21. června – 22. července)

Citlivý a neuvěřitelně magnetyKočky narozené ve znamení Raka jsou nejmilovanější kočkovité šelmy. Je to velmi jednoduché, všechno, co dělají, dělají proto, aby potěšili svého člověka!

Takže se jim líbí starat se o ty, které milují olizovat si čelo nebo se k nim přitulit. Na druhou stranu, pokud nemají pocit, že láska, kterou ke svému pánovi chovají, je opětována, mohou se tyto kočky stát osamělými a odmítat jakýkoli kontakt.

kotě
Kredity: iStock / iagodina

5. Lev (23. července – 22. srpna)

Kočky narozené ve znamení Lva milují upozornit. Velmi extrovertní, rádi se vyjadřují, někdy i poněkud dramaticky, a neváhají jim svou přítomnost připomenout, jakmile to bude možné, třeba tím, že na vás došlápnou. A to i s hosty!

Tyto kočky jsou také skvělé hráče kteří se baví o ničem. Mohou například bojovat se svým odrazem v zrcadle nebo odhánět koule prachu.

6. Panna (23. srpna – 22. září)

Kočky narozené ve znamení Panny jsou perfekcionisté. Ať už sami se sebou nebo s ostatními, nikdy nic nenechají! Takže projdou hodiny úpravy každý den a nejsou ty typy, které nechtěně vyhazují zrníčka z podestýlky. Jsou také velmi náročné se svými lidskými zejména s ohledem na hygienu. Tak se neopovažujte jim vyměnit stelivo!

Všechno, jen ne líné, tyhle kočky rád pracovat a dělají se užitečnými, což z nich dělá vynikající lovce myší.

7. Váhy (23. září – 22. října)

Kočky narozené ve znamení Vah mají viscerální potřebu mít vyrovnané vztahy v jejich životě. Jinak budou velmi nešťastní. Jsou také pohodlnější, když žijí s jinou kočkou, která jim umožňuje plně se rozvíjet.

Velmi přátelský a překvapivě spravedlivý (když žijí s jinou kočkou, nikdy nesní více, než je jejich podíl) mohou se také předvést nerozhodný. Není tedy neobvyklé, že se s hračkou začnou bavit, ale rychle ji odloží.

8. Štír (23. října – 22. listopadu)

intenzivní, takové jsou kočky narozené ve znamení Štíra. Opravdu, jejich emoce jsou vždy dohnán do extrémuať už je to radost, vztek nebo dokonce žárlivost. z a neutuchající loajalitapotřebují udržovat hluboké a věčné vztahy s těmi, které milují.

Tedy i když jejich nadměrná strana mohou být někdy děsivé, jsou to jedny z těch koček, které vás poznamenají na celý život.

povídat si
Kredity: Alena Shapran / iStock

9. Střelec (23. listopadu – 22. prosince)

O kočkách narozených ve znamení Střelce je známo, že mají trvalé hlava v oblacích. Jsou tedy typy, které tráví hodiny koukáním z okna, nebo spíše bychom měli říci „sněním“.

Jsou rádi, že žijí, vždy jsou pozitivníet rád chatovat se svým člověkem po dlouhou dobu.

10. Kozoroh (23. prosince – 22. ledna)

Jejich láska k soutěži a jejich ctižádost Nepřiměřené znamená, že kočky narozené ve znamení Kozoroha nikdy nepustí, když mají v hlavě cíl. To je někdy vede k tomu riskovat. Pokud se například vydají chytit tu malou pohyblivou červenou tečku (laser, pochopíte), nepřestanou, dokud se jim to nepovede.

Ale tyto kočky mají také lásku k dobru, která z nich dělá lidské bytosti. benevolentní a jejichž přítomnost je v domově obzvláště příjemná, ba inspirativní.

11. Vodnář (23. ledna – 18. února)

Kočky narozené ve znamení Vodnáře jsou rebelové znamení zvěrokruhu. Tyto kočky se někdy skutečně projevují podivný. Navíc si zvláště váží svých chvil svobody, kterou všemi prostředky vyhledávají a mají tendence odplouvat z domova do ztracena.

Ale o útěku u těchto koček nelze mluvit úplně oddaný svým lidem.

12. Ryby (19. února – 20. března)

Koček narozených ve znamení Ryb je nejvíce intuitivní z tohoto seznamu. Ve skutečnosti mají a citlivost a jeden empatie nevšední, což ho děláskvělá služební zvířata pro lidi s depresí nebo úzkostí. Je to velmi jednoduché, zdá se, že odhadnou vaše záměry ještě dříve, než je vyjádříte!

Originální kelímky s lepidlemna druhou stranu mohou trpět separační úzkostí a nevydrží být příliš dlouho sami.

Vše o Selkirk rex: vzhled, charakter, zdraví, cena

Proč kočky jedí trávu?