Tři koťata uvízlá v ledu osvobozená díky… horké kávě!

Pro Kendall Diwisch, obyvatelku Drayton Valley v Kanadě, je to docela překvapení. Cestou k jednomu ze svých ropných vrtů narazil uprostřed silnice na tři malá koťátka ve velmi špatné pozici…

Koťata přilepená… za ocas!

Kendall řídí své auto, když na silnici vidí tvary, které vypadají jako živé a zdravé. Když se přiblíží, objeví tři koťata uvězněná v ledu. Malé kočkovité šelmy, vyděšené tím, co se jim děje, se zdají být úplně ztracené.

Kendall se pak nejprve pokusí osvobodit jejich ocasy uvízlé v ledu. Jednomu ze tří koťat se podaří osvobodit se, ale u dalších dvou je to složitější. Kendall je skutečně nevysvobodí, ani když je lehce zatáhne za ocas.

Pak dostal skvělý nápad: rozhodne se jít pro svou ještě horkou kávu čeká na něj v autě a nalévá to kočkám na ocasy. A účinek je téměř okamžitý. Opravdu, po několika sekundách led roztaje a umožní Kanaďanovi získat zpět tři furbally.

Podívejte se na video ze záchrany:

Příběh, který končí velmi dobře

Tento muž s velkým srdcem se pak velkoryse rozhodl vzít je domůpřesvědčen, že tato malá koťátka tam uprostřed noci opustil krutý majitel, který se jich rozhodl zbavit.

Poté, co je nakrmila, zveřejnila Kendall své vtipné dobrodružství na Facebooku, aby se podělila o své zkušenosti, ale také aby zahájila výzvu k adopci těchto malých kočkovitých šelem. A zázračně malá koťátka (což jsou vlastně tři kocouři) byla adoptována společně rodinou dojatý tímto neuvěřitelným příběhem!

Takže dnes jsem našel tyto tři chlapíky na jedné ze zadních cest poblíž jedné z mých studánek. S největší pravděpodobností odpadl. Chudáčci…

Autor: Kendall Diwisch na Středa 22. ledna 2020

Líbil se vám tento článek? Také se vám bude líbit:

pár tipů, aby vše dobře dopadlo

Vše o kočce Savannah: vzhled, charakter, zdraví, cena