Tyto kočky byly najaty!

Víme, že kočkovité šelmy jsou plné zdrojů a ještě nás nepřekvapily! Navíc v pracovním prostředí jsme již viděli, že některé profese by mohly téměř odpovídat našim milým společníkům. Zde jsou však některé kočky, které ve svém podnikání udělaly opravdu krok vpřed tím, že byly oficiálně najaty! Ač se to může zdát překvapivé, přesto je to možné. Důkaz s těmito příklady.

Pal, kočka lovící myši

Tato kočička nakonec fungovala v hotelu na Islandu. Jeho role je jednoduchá: lovit myši/krysy. Tento příběh nám nevyhnutelně připomíná příběh Larryho, kočky z Downing Street 10!

Právě v hotelu Foss ve městě Hellnar se s tím jednoho dne můžete setkat tváří v tvář neobvyklý zaměstnanec. Zdá se však, že její práce jí vyhovuje, protože nejeví známky nespokojenosti. Kromě toho má dokonce kartu na své jméno. Jako co, na Islandu nedělají věci napůl!

Elwood, ošetřovatel nemocnice

Tato zázvorová a bílá kočka se už nějakou dobu toulala Epworthská nemocnice v Austrálii. Po dlouhém roce mu byla přidělena role strážce, ale také lovce myší stejně jako Pal. Na druhou stranu víme, že zvířata mohou mít léčebné účinky a toto má také tuto roli.

Tama, šéfkuchař de gare

Tama je kočka, která byla najata vlakové nádraží v Japonsku v lednu 2007. Ač se to může zdát překvapivé, přesto je to skutečný příběh! Nejprve toulal, byl spatřen, protože budil pozornost cestovatelů. Tato tříbarevná kočka okamžitě vzbudila zájem přednosty stanice, která obdivovala její věrnost, jmenoval svého přednostu stanice. Do roku 2015 jsme ji tedy mohli vidět na stanice Kishi.

Nicméně po letech věrné služby zemřela a přenechala své místo Nitamě, svému nástupci. Tyto kočky se staly vysoce respektované skutečné jevy! Nyní skutečně přitahují velké množství cestovatelů a na jejich počest mají dokonce několik plakátů a soch.

Šéf, firemní maskot (nebo manažer) kočka

Po konkurzu byla skotská kočka jmenována komunikačním ředitelem internetového obchodu se sídlem v Rumunsku. Pózuje tak na focení, ale také pomáhá při vývoji různých produktů z krabice. Tato kočka je víc než maskotale skutečný člen společnosti! Navíc se také stal skutečnou hvězdou na sociálních sítích s více než 80 000 sledujících na jeho facebookovém účtu.

A vy, znáte nějaké další kočky, které byly najaty? Neváhejte nám odpovědět v komentářích!

Vše o kočce Burmilla: vzhled, povaha, zdraví, cena

Peterbald kočka: vzhled, povaha, zdraví, cena